Четвер, 02.04.2020, 21:19
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Шановні відвідувачі! Дякуємо, що завітали на сайт нашого училища! Тут Ви знайдете всю інформацію про наш навчальний заклад, фото, відео, статті
Головне меню
Категорії розділу
Пошук
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 94
Перекладач
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Соціальні мережі
Корисні посилання
 
 
 
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

    Перша професія училища«Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ре­монту с/г машин та устатку­вання, водій автотранспорт­них засобів категорії «С».

   Для підготовки кваліфіко­ваних робітників цієї профе­сії обладнано три навчальні кабінети, лабораторію, слю­сарну майстерню, навчаль­ний полігон.

     За роки існування училища випущено 1220 кваліфікованих спеціалістів. Кращі учні згідно угоди продовжують навчання на державній формі в Мирогощанському аграрному коледжі.

     Одна з найперспективніших професій, попит на яку постійно зростає.

 

      Професія 

«

Муляр, штукатур, маляр

»

 в училищі є такою, яка пос­тійно модернізується відпо­відно до вимог ринку праці. За час існування училища тричі змінювалася специалізація.

     З 2007 р. училище почало підготовку мулярів, штука­турів, лицювальників-плиточників, малярів. Всі вони сьогодні користуютья вели­ким попитом.

     Досвідчені викладачі і май­стри виробничого навчання постійно працюють над впровадженням інноваційних технологій, свій досвід ус­пішно передають своїм вихованцям.

     Із училища вийшло більше 1100 будівельників. Ця професія надзвичайно розповсюджена, вона складна й відповідальна. Користується попитом на державних та приватних підприємствах та за кордоном. 

      Підготовку спеціалістів по професії «Кухар-кондитер» забезпечують викладачі спецдисциплін та 6 май­стрів виробничого навчання. Обладнано кабінет теоре­тичного навчання.

     Виробниче навчання прохо­дить в спеціалізованій лабо­раторії. Учні вивчають послідовність технологічних про­цесів, набувають вмінь та навичок.

     Багато випускників працю­ють у сфері громадського харчування, пробують свої сили в освоєнні підприєм­ництва та ресторанного бізнесу.

     Училище підготувало 600 робітників даної професії, яка на сучасному ринку праці має великий попит, тому що є велика ймовірність працевлаштування як в державному секторі, так і в приватному.

     Професія «Перукар (перукар-модельєр)» є наймолод­шою в училищі, навчання учнів даної спеціальності почалася 1 вересня 2007 р.

     Майбутні перукарі мають можливість отримувати тео­ретичні знання в кабінеті перукарської справи, а прак­тичні навики набувати в су­часно обладнаній майстерні.

     Перший випуск здійснено в 2010 році. Одна з робітничих професій, яка має можливість розпочати власну справу.

     Дана професія надає ве­ликі можливості в плані реалізації своїх творчих здібностей, прояву підпри­ємництва.
     
Наші професії
Годинник
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Погода в Шумську
Шумськ 
Мапа району

Переглянути більшу мапу
Чат

Офіційний сайт ДНЗ "Шумське ПТУ" © 2020
47100 Тернопільська обл., м.Шумськ, вул. Волинська 8, тел: 2-22-76, 2-25-42, ptu32@meta.ua